DETOX FOOT SPA
(metoda opracowana przez Mary Staggs)

Wykorzystując okrycia Petr'a Agre oraz Roderick'a MacKinnon angielscy lekarze opracowali metodę oczyszczania - detokskację opierającą się na znanej już w starożytnych chinach filozofii energii jako istoty życia i wody. Urządzenia wykorzystują zasadę użycia sterowanego specjalnym programem, odpowiednio zmodulowanego prądu zmiennej biegunowości.

Program automatycznie dokonuje terapeutycznej jonizacji wody i w konsekwencji powoduje delikatny ruch ładunków w naszym organizmie. To stymuluje naturalne funkcje odtruwania i oczyszczania organizmu, konieczne do życia i dobrego samopoczucia.

Oczyszczanie organizmu z toksyn, działanie Detox Foot SPA.

                   Efekty działania urządzenia Detox Foot SPA - oczyszczanie organizmu:

  1. Aktywuje naturalne procesy oczyszczające komórek,

  2. Przyśpiesza metabolizm (przemianę materii) oraz podnosi odporność,

  3. Oczyszcza krew i zapobiega arteriosklerozie,

  4. Redukuje obciążenie wątroby,

  5. Przyśpiesza pracę jelit oraz kurcz i rozkurcz żołądka,

  6. Działa przeciwbólowo i przyśpiesza gojenie ran, Przeciwdziała wszelkim alergiom w większości będących efektem życia w toksycznym środowisku,

  7. Stanowi skuteczne wspomaganie przy leczeniu trądziku, wysypek skórnych i innych zewnętrznych objawów toksemii organizmu,

  8. Wspomaga pozbywanie się nadmiaru wolnych rodników,

  9. Efektywnie stymuluje proces spalania tkanki tłuszczowej tali oraz poprawia metabolizm dzięki wykorzystaniu własności emisji głębokiej podczerwieni przez aktywny węgiel z bambusa (dotyczy pasa na podczerwień )