REFLEKSOTERAPIA
                                                                                (ok50min.)


starożytny zabieg polegający na opracowaniu uciskowym receptorów znajdujących się na stopach . Relaksuje, przywraca energie i równowagę organizmu przy okazji dając ulgę zmęczonym stopom.


refleks
DRENAŻ LIMFATYCZNY

       Zabieg ma za zadanie poprawę naturalnych funkcji krwioobiegu i systemu limfatycznego. Likwiduje obrzęki i ma działanie oczyszczające poprzez uwolnienie szkodliwych produktów przemiany materii, odtransportowanie ich naczyniami limfatycznymi do narządów filtrujących i wydalenie z organizmu poprze z mocz. Drenaż pozwala na osiągnięcie głębszej penetracji i lepszego skutku zabiegów.

ENDODERMOMASAŻ – MASAŻ PRÓŻNIOWO-SSĄCY

Masaż specjalną głowicą wyposażoną w ruchome kulki, które masują zassany do głowicy fałd skórny. Endermologia jest jedną z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem. Poprawia ukrwienie tkanek, drenuje nadmiar płynów, wygładza, uelastycznia, ujędrnia skórę, przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej, redukuje cellulit, modeluje sylwetkę, wzmacnia mięśnie i polepsza odżywianie tkanek.

 

10459108 753413301368848 9005317253358357717 n

MASAŻ RELAKSACYJNY Z CIEPŁYMI KAMIENI

Ciepłe ogrzane kamienie pozwalają osiągnąć podczas masażu głęboki relaks, a oddawane wolno przez nie ciepło pozwala na obniżanie napięcia mięśniowego i uzyskiwanie efektu przeciwbólowego.

MASAŻ CIEPŁYMI PAŁECZKAMI BABUSOWYMI

Rewelacyjny masaż o działaniu wielokierunkowych z wykorzystaniem ciepłych pałeczek bambusowych. Różne wielkości pałeczek pozwalają na uzyskiwaniu efektów w zależności od wskazań i potrzeb od relaksacyjnych do modelujących