Masaż świecą 


Masaż za pomocą olejków w formie świecy stanowi kompozycje olejków o unikalnych właściwościach wygładzających, regenerujących oraz relaksujących.

Skóra staje się gładka, elastyczna oraz nabywa przepięknego zapachu otwierającego nasze zmysły na świat natury


masaż świecą2

REFLEKSOTERAPIA
                                                                                (ok50min.)


starożytny zabieg polegający na opracowaniu uciskowym receptorów znajdujących się na stopach . Relaksuje, przywraca energie i równowagę organizmu przy okazji dając ulgę zmęczonym stopom.


refleks
DRENAŻ LIMFATYCZNY

       Zabieg ma za zadanie poprawę naturalnych funkcji krwioobiegu i systemu limfatycznego. Likwiduje obrzęki i ma działanie oczyszczające poprzez uwolnienie szkodliwych produktów przemiany materii, odtransportowanie ich naczyniami limfatycznymi do narządów filtrujących i wydalenie z organizmu poprze z mocz. Drenaż pozwala na osiągnięcie głębszej penetracji i lepszego skutku zabiegów.

MODELOWANIE PIERSI I POŚLADKÓW

(aparat zasysa i zwalnia partie ciała poddane zabiegowi intensywnie je gimnastykując i stymulując wydzielanie hormonów. Dzięki temu tkanka mięśniowa staje się bardziej elastyczna i jędrna co prowadzi do powiększania i ujędrniania piersi w sposób naturalny i widoczny. Pośladki znacznie się podnoszą i stają się jędrne)

ENDODERMOMASAŻ – MASAŻ PRÓŻNIOWO-SSĄCY

Masaż specjalną głowicą wyposażoną w ruchome kulki, które masują zassany do głowicy fałd skórny. Endermologia jest jedną z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem. Poprawia ukrwienie tkanek, drenuje nadmiar płynów, wygładza, uelastycznia, ujędrnia skórę, przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej, redukuje cellulit, modeluje sylwetkę, wzmacnia mięśnie i polepsza odżywianie tkanek.

 

10459108 753413301368848 9005317253358357717 n