Site Logotype

Kilka słów o mnie

Odkąd pamiętam kosmetyka była moją pasją a fascynacja tym zawodem sięga szkoły podstawowej. Pierwsze nabierane doświadczenia były już ukierunkowane na indywidualne i holistyczne podejście do klienta, co sama już świadomie wprowadziłam w życie gdy rozpoczynałam swoją karierę zawodową.

Specjalizacja

Dzisiaj jako absolwentka Wydziału Fizjoterapii AWF we Wrocławiu i Policealnej Szkoły Kosmetyki i Masażu w Opolu oraz uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów z zakresu kosmetologii, masażu, podologii i trychologii mogę swobodnie wykorzystywać zdobytą wiedzę i doświadczenie w swojej pracy i dzielić  się z nią z moimi klientami.

Od lat mam także  słabość do medycyny wschodu i jej rozwiązań, dlatego czasem w swej praktyce wykorzystuje niekonwencjonalne metody pracy by osiągnąć jak najlepsze efekty.

Moja specjalizacja to kosmetyka biała, pielęgnacyjna oparta o profilaktyce i nieinwazyjnych działaniach w obrębie całego ciała. Bazuję na tradycyjnej kosmetyce sprzed 20lat rozwiniętej o nowe dziedziny nauki i technologii.  Łącznikiem większości moich zabiegów jest masaż dzięki, któremu mogę wpływać nie tylko na fizyczny ale także psychiczny akcent działania naszego organizmu. Codziennie widzę jak niezbędny jest to element w celu osiągnięcia i utrzymaniu równowagi naszego ciała.

U mnie nie przedłużysz rzęs ani paznokci, nie nałożysz hybrydy, ale możesz liczyć na rekonstrukcje(paznokcie) czy działania lecznicze w tym zakresie.
Możesz liczyć na indywidualne podejście i czas tylko dla siebie!

Doświadczenie łączone z pasją,
indywidualne podejście i czas tylko dla Ciebie.

- Natalia Kiełbasa
Masz pytania? Chcesz się umówić?